| Watts | 18W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 2,300 lm |
| Efficacy | 128 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
ARBAY3-275N/LCS/E2/8CP
ALED4T78NK/480/D10/7PR
HALV10L935-MA-W/LC
ARBAY3-215N/PIR/E2/8CP
ARBAY3-275N/LCS/E2/8CP
ALED4T78NK/480/D10/7PR
HALV10L935-MA-W/LC