| Watts | 11W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 2,050 lm |
| Efficacy | 158 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <25% |
CDLED6PC-20W-50D940-W
RDDLED2S-10D-20YYHC-S-SATL
HALV10L940-LW-SA/LC/E2
CDLED6PC-20W-50D940-W
RDDLED2S-10D-20YYHC-S-SATL