| Watts | 12W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 150 lm/W |
| Color Accuracy | 83 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | Ballast Dependent |
| THDi | <25% |
RDDLED2S-10D-40YNHC-M-BTL
GN2LED26YRAD11BWN
HALV18L927-LH-W/BL/E2
HALVS18L930-MG-S/LC
RDDLED2S-10D-40YNHC-M-BTL
GN2LED26YRAD11BWN
HALV18L927-LH-W/BL/E2