| Watts | 14W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 1,700 lm |
| Efficacy | 121 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-14-48G-830-DE-BYP
IVAT5S-45LPA730ZH/WS2
IVAFT-100LPA730WU/7PR/LC
ALED4T125SF/480/D10/WS2
GN3LED13YRACBWN
T8-14-48G-830-DE-BYP
IVAT5S-45LPA730ZH/WS2
IVAFT-100LPA730WU/7PR/LC
ALED4T125SF/480/D10/WS2