| Watts | 14W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 128.6 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
GN2LED26NSADB
CDLED2PS-10W-WW930-W
RDDLED2R-10D-WNHC-M-ST
RDDLED2S-10D-30YHC-W-SAT
GN2LED26NSADB
CDLED2PS-10W-WW930-W
RDDLED2R-10D-WNHC-M-ST