| Watts | 15W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 2,000 lm |
| Efficacy | 133.3 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT5S-130LSF730KH/WS2
T8-39.5-96P2S-865-DE-BYP
IVAT5S-130LPA750ZU/WS4
HALVS10L940-FG3-CU
IVAT3-45LWM730ZH/WS
IVAT5S-130LSF730KH/WS2
T8-39.5-96P2S-865-DE-BYP
IVAT5S-130LPA750ZU/WS4