| Watts | 14W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 2,000 lm |
| Efficacy | 138 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | Wattage-814|Typical Lumen Output-907|Efficacy |
IVAT4-100LWM730KU/WS/LC
IVGT5C-30L730ZU/WS/E2
IVAT4-100LWM730KU/WS/LC