| Watts | 15W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 127 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
GN4LED26NACR
IVAT5S-100LWM740GU/7PR
IVGT5U-50L730W4
GN4LED26NACR
IVAT5S-100LWM740GU/7PR