| Watts | 15W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 133 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
IVAT5S-45LPA740GH/WS
EZPANHE2X4-23/D10/LCBS/MVS
T8-10.5-48G-850-SD-BYP
RFLED-RETROBAND
IVAT5S-45LPA740GH/WS
EZPANHE2X4-23/D10/LCBS/MVS