| Watts | 17W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 129 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV18L930-MG-S/LC
HALV18L927-MG-K/LC
HALV10L930-GL-S/LC
HALV10L930-CW-SA/LC
HALV18L930-MG-S/LC
HALV18L927-MG-K/LC
HALV10L930-GL-S/LC