PS30-36-EX39-830-ND 120-277V has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, PS30-34S-EX39-8CCT-DIM-UNV
Return to PS30-36-EX39-830-ND 120-277V| Watts | 24W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 133 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | ≤20+5% |
T8-24-96G-FA8-835-DE-BYP
HALVS18L940-MC-A/BL/E2
ALED2T150SFYW/D10/LC
T8-24-96G-FA8-835-DE-BYP