| Watts | 24W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 146 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | ≤20+5% |
A19-8.5-E26-850-ND ECO 6PK
HIDFA-27S-E26-8CCT-BYP
A19-8.5-E26-850-ND ECO 6PK