| Watts | 7W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 1,050 lm |
| Efficacy | 150 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | Ballast Dependent |
| THDi | N/A |
HALV10L935-LW-K/LC
HALV10L935-LH-W/LC
IVAT2-45LPA750ZH
HALV10L935-LW-K/LC
HALV10L935-LH-W/LC