| Watts | 7W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 950 lm |
| Efficacy | 135.7 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-7-24GC-850-SD-BYP
HALVS18L930-LH-W/E2
RWLED2T150Y/BL
IVAFT-45LWM750GU/7PR
GN1LED13YRST11A
IVAT2-100LWM740ZU/WS/LC
T8-7-24GC-850-SD-BYP
HALVS18L930-LH-W/E2
RWLED2T150Y/BL
IVAFT-45LWM750GU/7PR