| Watts | 7W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 1,200 lm |
| Efficacy | 160 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | Depend on Type C Driver |
| THDi | N/A |
RDDLED2S-10D-20YYHC-S-WTL
IVAT3-100LWM740ZU/WS/LC
RTLED2X2-29NW/HC/D10/MVS
IVAT2-100LSF750ZU/WS4
RDDLED2S-10D-20YYHC-S-WTL
IVAT3-100LWM740ZU/WS/LC