 This is a link to the product T8-7.5-24G-835-HYB T8-7.5-24G-835-HYB
Linear Tubes 1150 Lumens T8 7.5W 2 Feet Glass 80Cri 3500K Ballast Hybrid
Garage Lights 8823 Lumens Gpled 78W 5000K 480V Bronze