| Watts | 100W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 12,000 lm |
| Efficacy | 120 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
ALED4T50YRG/480/D10/WS2
HALV18L940-LW-S
RAIL185W/480/D10
ALED4T50YRG/480/D10/WS2
HALV18L940-LW-S