| Watts | 15W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 146.7 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT4-100LPA750KU/WS
IVAT2-100LPA740GH
IVAT5S-75LPA740KU/7PR/LC
IVAT4-100LPA750KU/WS
IVAT2-100LPA740GH