| Watts | 18W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 2,100 lm |
| Efficacy | 116.7 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV10L930-TL-SA/LC/E2
RDLED2R8-30Y-TB
ALED3T78SFYRG/D10/WS2
HALV10L930-TL-SA/LC/E2
RDLED2R8-30Y-TB