| Watts | 18W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 2,200 lm |
| Efficacy | 122.2 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED3T105/480/D10/7PR
GN3LED26YSTW
GN5LED26YSACBL
HALVS10L935-FG2-K
ALED3T105/480/D10/7PR
GN3LED26YSTW