 This is a link to the product VAN34-60/480 VAN34-60/480
Van34 60/50/40W 3000/4000/5000K 480V Drop Clear Lens Bronze
A34-Xl T5 340/270/220W 3000K/4000K/5000K Slipfitter Mount Microwave Occupancy Sensor 480V Bronze
 This is a link to the product G3 G3
3" Gimbal 9W 600Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth