 This is a link to the product VANLED10YFR/WS VANLED10YFR/WS
Canopy Lights 1731 Lumens Vanled 10W 3000K 0-10V Dimmable Frosted Lens Wattstopper Sensor Bronze
Arealights 9927 Lumens Aled Type Iv 8In Pole Arm 3000K 78W 480V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle White