 This is a link to the product VANLED28FW VANLED28FW
Canopy Lights 4016 Lumens Vanled 28W 5000K Flat Clear Lens White
Remodeler 6" Round 20W Dim 80 Degrees 4000K 90 Cri Matte Cone White Ring
 This is a link to the product BOA2PUS/LCBS BOA2PUS/LCBS
Boa 2' Up & Downlight Max 20W Pendant 3000K/3500K/4000K Flat Lens Lcbs Silver