 This is a link to the product VANLED40NFRW/LC VANLED40NFRW/LC
Canopy Lights 5536 Lumens Vanled 40W 4000K Frosted Lens Lightcloud Controller White
High Bay 22825 Lumens Rail 22 Inches 185W 4000K Led 120V-277V 0-10V Dimming Bi-Level White