 This is a link to the product VBR100P-B VBR100P-B
Vaporproof Vbr 100 Wall Bracket Black With Perma Globe
 This is a link to the product SEAL8/PIR SEAL8/PIR
Washdown 8220-13700 Lumens Linear Washdown 100W/ 80W/ 60W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V Pir Sensor