 This is a link to the product WPLEDFC52/480/PCS4 WPLEDFC52/480/PCS4
Lpack Wallpack 52W Full Cutoff Cool Led + 480V Pcs Bronze
 This is a link to the product P1-3C P1-3C
P1 Extension Cord Up To 30Ft 18Awg 600V Black