 This is a link to the product WPLEDFC52NW/D10/LC WPLEDFC52NW/D10/LC
Wall Packs 7253 Lumens Wpled 52W 4000K 0-10V Dimming Full Cutoff Lightcloud Controller White
Area Lights 7927 Lumens Ivaft Forward Throw 67W Wall Mount 70Cri 5000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor