 This is a link to the product WPLEDFC52W/PCS2 WPLEDFC52W/PCS2
Lpack Wallpack 52W Full Cutoff Cool Led + 277V Swivel Pc Wh
 This is a link to the product BOA4PLUW/LCBS BOA4PLUW/LCBS
Boa 4' Up & Downlight Max 40W Pendant 3000K/3500K/4000K Louver Lens Lcbs White
Multi 1X12W Led 3500K 20 Degrees White Gear Tray White Head 120V - 277V
 This is a link to the product X34M X34M
65W/55W/45W Knuckle Bronze 3000K/4000K/5000K Selectable
 This is a link to the product VX1B VX1B
Vaporproof 100 Ceiling 4 Inches Box 1/2 Inch Less Globe Black
Aled 300-345-385W T4 5000K Cool W/Sf 7Pin Recept Bronze