 This is a link to the product ALED3T105SFY/480/D10 ALED3T105SFY/480/D10
Arealights 11829 Lumens Aled Type Iii Slipfitter 3000K 105W 480V 0-10V Dimming Bronze
 This is a link to the product P1M P1M
Sportlight P1 600W 5700K 4Hx4V 120-277V Black