 This is a link to the product ALED4T360SFW/480 ALED4T360SFW/480
Aled360 Type Iv W/ Slipfitter 5000K Led 0-10V Dim 480V White
Slim Sumo Xl 12" Round 22W 1650Lm Cri90 5Cct 120V Triac White