 This is a link to the product ARBAY2-120/PIR ARBAY2-120/PIR
Aerobay 2Ft 120W 5000K 120-277V Dimmable Passive Infrared Sensor White
Decorative 1348 Lumens Gooseneck 26W 3000K Up Curve 30 Inches High & 25 Inches From The Wall Straight Shade Spot Reflector 11 Inches Yellow
 This is a link to the product BOA-Y BOA-Y
Y Connector For Pendant Down Light Boa-Fa White
 This is a link to the product SEAL2 SEAL2
Washdown 2040-3400 Lumens Linear Washdown 25W/ 20W/ 15W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V