 This is a link to the product CDLED6PS-20W-80D950-K CDLED6PS-20W-80D950-K
Cylinders 1847 Lumens Cdled 20W 6 Inches With Pendant Stem 90Cri 5000K Matte Black
Area Lights 7927 Lumens Ivaft Forward Throw 67W Universal Pole Mount 70Cri 5000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor