 This is a link to the product CDLED6S-20W-50D927-W CDLED6S-20W-50D927-W
Cylinders 1582 Lumens Cdled 20W 6 Inches Surface Mount 90Cri 2700K Matte White
Area Lights 4638 Lumens Ivaft Forward Throw 38W Universal Pole Mount 70Cri 3000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor