 This is a link to the product CDLED6WU-26W-50D930-S CDLED6WU-26W-50D930-S
Cylinders 2344 Lumens Cdled 26W 6 Inches Wall Indirect (Uplight) Only 90Cri 3000K Matte Silver
Remodeler 6" Round 20W Dim Wallwash 3000K 80 Cri White Cone Sil Ring