 This is a link to the product FFLED80T USA FFLED80T USA
Future Flood 80W Led Cool Bz Trunnion 120-277V On-Off 7X6
Remodeler 4" Square 12W Dim 50 Degrees 3500K 90 Cri Black Cone Sil Ring