| Watts | 15W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 2,700 lm |
| Efficacy | 180 |
| Color Accuracy | |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
NDLED4SD-50N-B-W
RAIL185YNW/D10
ALED2T78YK/480/D10/LC
IVAFT-45LSF750WU/WS/LC
HALVS10L935-NL-SA/BL/E2
VANLED52YW/480/PCS4
NDLED4SD-50N-B-W
RAIL185YNW/D10
ALED2T78YK/480/D10/LC
IVAFT-45LSF750WU/WS/LC