| Watts | 20W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 3,600 lm |
| Efficacy | 180 |
| Color Accuracy | |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
IVAT2-100LWM730ZU/WS2
HALVS18L940-FG2-S/MVS/E2
HALV10L940-FG2-S/E2
IVAT2-100LWM730ZU/WS2
HALVS18L940-FG2-S/MVS/E2