The GN5LED26YAC11S comes with the GOOSE5S arm
Cold Weather Starting
The minimum starting temperature is -40°F (-40°C)
Shades
11" Angled Cone Shade offered
LED
Single multi-chip, 26W high-output, long-life LED
Driver
Constant Current, Class 2, 100-277V, 50/60 Hz, 0.48 A, THD≤20%, PF 97.9%.
Surge Protection
4 kV
Recently Viewed Products
 This is a link to the product GN5LED26YAC11S GN5LED26YAC11S
Decorative 1247 Lumens Gooseneck 26W 3000K Pole 20 Inches High & 19 Inches From Pole Angled Cone 11 Inches Silver