HID-110-H-EX39-850-BYP-SB-G2 has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, HIDFA-110-H-EX39-8CCT-BYP/5SP
Return to HID-110-H-EX39-850-BYP-SB-G2| Watts | 110W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 15,400/16,500/15,950 lm |
| Efficacy | 140/150/145 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
LOT4T110N/D10/UPA/PCT
BOA8P-80D10-40Y-B/LC
GN5LED26YAD11A
LOT4T110N/D10/UPA/PCT