| Watts | 120W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 18,000 lm |
| Efficacy | 150 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
RDDLED2S-10D-30YN-W-WT
RDLED2S8-30YN-TLB
GN5LED13NSSTG
GN3LED13NSAC11G
RDDLED2S-10D-30YN-W-WT
RDLED2S8-30YN-TLB
GN5LED13NSSTG