| Watts | 36W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 5,400 lm |
| Efficacy | 150 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
HID-36-E26-850-BYP/3SP
IVAFT-45LSF730WU/LC
HALV18L927-MA-K
ALED4T78NK/WS2
GN3LED26YACLB
HID-36-E26-850-BYP/3SP
IVAFT-45LSF730WU/LC
HALV18L927-MA-K
ALED4T78NK/WS2