| Watts | 54W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 8,100 lm |
| Efficacy | 150 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HALVS10L935-MG-A/BL/E2
HALV10L927-MA-W/LC
IVAT2-100LWM750GU/WS4/LC
ALED4T78SFN/480/D10/WS2
HALVS10L935-MG-A/BL/E2
HALV10L927-MA-W/LC