| Watts | 63W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 9,500 lm |
| Efficacy | 150.8 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
WPLED2T260Y/480/D10/LC
WPLED2T260YFX/480/D10/LC
WPLED2T260Y/480/D10/LC
WPLED2T260YFX/480/D10/LC