| Watts | 10/20/30W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 1600/3200/4800 lm |
| Efficacy | 160 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
GN5LED26NSAD11B
IVAFT-45LSF730GU/WS2/LC
GN1LED13NRADR
RAIL185W/480/D10/8CPT4
GN5LED26NSAD11B
IVAFT-45LSF730GU/WS2/LC
GN1LED13NRADR