| Watts | 20/40/60W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 3200/6400/9600 lm |
| Efficacy | 160 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
HIDFA-60S-H-EX39-8CCT-BYP
GN5LED13NA
NDLED4RD-50N-M-B
HALVS10L930-FG2-W/MVS/E2
HIDFA-60S-H-EX39-8CCT-BYP
GN5LED13NA
NDLED4RD-50N-M-B
HALVS10L930-FG2-W/MVS/E2