 This is a link to the product IVAT3-100LWM730GH/WS4LC IVAT3-100LWM730GH/WS4LC
Ivelot T3 100W 10000L Wall 3000K 70 Cri Gray 347-480V Dim Ws4 Lc
Poles Ps4 Square Pole 4 Inch 11 Gauge 20 Feet Welded Tenon
Area Lights 4651 Lumens Ivaft Forward Throw 38W Universal Pole Mount 70Cri 4000K Black 120V-277V 0-10V Dimming 40 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller