 This is a link to the product LCBBR30-10-E26-9TW-SS-NS LCBBR30-10-E26-9TW-SS-NS
Smart Lamps 800 Lumens Lightcloud Blue Controller Br30 10W Base E26 Smartshift 2700K-6500K White Natural Spectrum
 This is a link to the product R14-3B R14-3B
Outdoor Accessory Weatherproof Cover Rectangular 3 Hole Black
Cylinders 1744 Lumens Cdled 20W 6 Inches With Pendant Cord 48 Inches 90Cri 3500K Bronze
 This is a link to the product GUS17-4 GUS17-4
Gus17 4Ft 50/40/30W 5000K/4000K/3500K White
 This is a link to the product LFM16B LFM16B
Landscape Flood Sleek 16 Low Voltage 50W Mr16 Black
Architectural 746 Lumens Halvs Forward & Up/Down Light 14W 90Cri 2700K Frosted Lens With Grill Style 1 Copper Finish Battery Backup