| Watts | 6W |
| Color Temp | 2700K (Soft White) |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 lm/W |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
HALV18L940-MP-A
T8-47.5-120P2S-865-DE-BYP
WPLED3T105NFX/D10/LC
HALV18L940-MP-A
T8-47.5-120P2S-865-DE-BYP