| Watts | 17W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,143 lm |
| Efficacy | 124 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | <20% |
T10EM-17-48P-840-SE-BYP
CDLED6W-40W-50D927-W
HALV10L940-FG3-W/LC
T10EM-17-48P-840-SE-BYP
CDLED6W-40W-50D927-W
HALV10L940-FG3-W/LC