| Watts | 9W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 1,150 lm |
| Efficacy | 128 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Type B - 120-277 / Type A - dependant on the |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
ANGSHARK-G2
ARBAY3-275N/LCS/E2/8CPT2
HALVS18L940-FG1-K/BL
HALV10L935-LW-S/BL/E2
ANGSHARK-G2
ARBAY3-275N/LCS/E2/8CPT2
HALVS18L940-FG1-K/BL
HALV10L935-LW-S/BL/E2